DDM Mikulov

Galerie 2020

Obsah stránky

Keramické tvoření a dílnička

Keramické tvoření v rámci projektových dnů bylo zaměřeno na výrobu jarních motivů a plastiky obličejů. Odborník z praxe předal dětem zkušenosti, které mohou prakticky využít. V dílničkách jsme si oživili dodržování velikonočních tradic. Výrobky se dětem moc povedly.

Nerf republikové finále

V sobotu 15. 2. se kluci Nerf kroužku s náhradnicí Natálií Čablovou zúčastnili celorepublikového kola v Ivančicích. Konkurence byla veliká. Za skvělé výkony děkujeme!

Týden otevřených kroužků

Od pondělí 13. do pátku 17. ledna proběhl v DDM týden otevřených dveří, kdy měli rodiče možnost podívat se, jak probíhá hodina zájmového kroužku, který jejich dítě pravidelně navštěvuje

Maškarní karneval 2020

V sobotu 9. 2. se mikulovský zámek proměnil v ledové království. Přijela Anna, Elsa, Olaf, Christopher, Swen a jejich pomocníčci. Navštívit je došlo kolem 200 nádherných masek za doprovodu dospělých. Všem to moc slušelo. Nechyběl tanec, módní přehlídka, soutěže, fotokoutek, tombola, kouzelník, který učil děti různá kouzla a hlavně skvělá atmosféra, za kterou vám všem patří obrovský dík! Už teď jsme zvědaví, kdo všechno nás přijede navštívit příští rok :) Akce proběhla v rámci projektového dne DDM Mikulov. Děkujeme také sponzorům: Město Mikulov, Gebauer a Griller Kabeltechnik, spol. s r.o., Mikro Trading a.s.!