Šikulové

2 000 Kč

Začátek: 22. července 2024
Konec: 26. července 2024
Místo: ZŠ Březí

Sport, tvoření, zábava!

Každý z nás je šikovný na něco jiného. Někdo rád sportuje, někdo raději tvoří, někdo má rád obojí. Přihlas se na tento tábor, vyzkoušej si různé činnosti a zjisti, na co máš talent právě ty!  

Budeme hrát stolní i jiné hry a na čerstvém vzduchu i v tělocvičně se protáhneme při nejrůznějších týmových hrách s míčem i bez míče. Budeme pracovat s tradičními i netradičními materiály, lepit, skládat, stavět, modelovat atd. Dokonce budeme sázet, vařit, péct, pracovat s tavnou pistolí a v případě dobrého počasí se i koupat. Každý si tak určitě najde to své, co ho baví a zajímá. 

Tábor bude plný sportu, tvoření, fantazie, her a různorodých aktivit. Čeká tak na tebe spousta legrace, prima letní zábavy, ale i dobrodružství.

Všechny výrobky si děti odnesou domů. 

Tábor je vhodný i pro předškoláky.

Zkušenost z tábora může být první krok k osamostatnění a navázání nových přátelství, která mohou pokračovat mnoho dalších let.

Pozn. Tábory jsou určeny pro žáky 1. stupně ZŠ (dle popisu tábora). Děti, které navštěvují 0.ročník se mohou přihlásit, ale rozhodnutí o schválení udělí paní ředitelka nejdříve v červnu - pouze k doplnění naplnění kapacity. Schvalování přihlášek započne od doby, kdy bude přihlášeno minimum účastníků k uskutečnění tábora. Děkujeme za pochopení.

Věková skupina: žáci 1. stupně ZŠ

Vede Libuše Drápalová

Přílohy:
Čestné prohlášení o bezinfekčnosti a storno podmínky 2.000,-Kč.pdf

vyplnit přihlášku Přihlašování bude ukončeno 31. května 2024 0:00.