2023/2024

Závody ve šplhu Zaječí

Dne 26. 11. 2023 jsme se s dívkami zúčastnili závodů ve šplhu v obci Zaječí. Celkem bylo 72 soutěžících. Dívky byly rozděleny do 2 kategorií. V mladší kategorii získala 1. místo Naomi De Rosa, 3. místo patřilo Noemi Ledvinové. V druhé kategorii ročník 2015 se na 1. místě umístila Laura Karbulová, 3. místo vybojovala Barbora Štyksová. V druhé kategorii ročník  2013 se umístila na 1. místě Elena Hrnčířová, na 2. místě Karolína Mikulancová a na 3. místě Lucie Ritterová. Druhá kategorie ročník 2011 se na 1. místě umístila Kristina Yaroshenko. Ve šplhu na laně se na 1. místě umístila opět Elena Hrnčířová. Další dívky, které bojovaly na soutěži byly Klára Hanušková a Ema Morra. Všem dívkám gratulujeme a přejeme jim další úspěchy do budoucna.

Halloween Dance Cup Letovice 2023

Velká gratulace patří taneční skupině Dancing Queens, která na své první soutěži, Halloween Dance Cup Letovice 2023, vybojovala v kategorii Junioři formace Street Dance krásné 4. místo!

Děkujeme vedoucí Laře Příbramské za skvělou přípravu.

Vyhlášení výtvarné soutěže Příchod zimy se sv. Martinem 2023

Přinášíme vám vyhodnocení výtvarné soutěže na téma Příchod zimy se sv. Martinem 2023.

Slavnostní vyhlášení proběhlo 11. listopadu na náměstí v Mikulově. Ceny dětem předávala paní starostka Jitka Sobotková. Výherní výkresy jsou vystaveny ve foyer Kina Mikulov.

Celkem se do soutěže zapojilo 91 výtvarných prací. Děkujeme za spolupráci Mikulovské rozvojové a všem paním učitelkám, že se jejich žáci zapojili do soutěže. Výhercům gratulujeme!

Halloween 2023

V pátek 3. listopadu ožila halloweenská strašidla, která si přišla na domeček užít veselou zábavu plnou her a tance.

Drakiáda 2023

V pátek 20. října vzlétlo k obloze na Amfiteátru v Mikulově desítky draků! Povětrnostní podmínky drakům přály, ale bohužel už ne pro plánovaný oheň k opékání. Děkujeme za senzační účast, dětem jsme rozdali přes 120 vzpomínkových butonů na Drakiádu a sladkostí nespočet! Také děkujeme manželům Novotným, kteří vlastní Hospůdku Amfik, za poskytnutí nápoje zdarma pro děti. Rádi bychom tuto akci zařadili do naší každoroční aktivity.

Podzim s DDM na Strakatém dvoře 2023

V pátek 13. října 2023 jsme ve spolupráci s paní Janou Veselskou uspořádali první akci v novém školním roce pod názvem Podzim s DDM na Strakatém dvoře.

Počasí nám více než přálo, užili jsme si pohodový a teplý sluneční den v přírodě.

Děti si cestu krátily připravenými úkoly a taky sbíraly přírodniny na výrobu podzimáčka.

Na Strakatém dvoře si děti mohly užít zvířátka, jízdu na konících, aktivity s DDM nebo si opéct špekáček.

Děkujeme všem, kteří donesli pochoutky pro zvířátka.

Oznámení: Výměna oken a oprava fasády

Vážení rodiče, vážení účastníci kroužků,

informujeme Vás, že v letošním roce započala na naší budově výměna oken a oprava fasády. Rádi bychom Vás upozornili, že práce potrvají do konce roku 2023. Každé okno se vyrábí na míru, aby byl zachovaný ráz budovy, tudíž vznikají prodlevy při výrobě a my jsme nuceni se přizpůsobit aktuálním podmínkám s ohledem na bourací a zednické práce...